Transport i spedycja

Usługi transportowe

Sprint Logistyka

Transport krajowy

Realizujemy szeroką ofertę usług transportowych w zakresie przewozu krajowego całopojazdowego od 1,5 do 24 ton. Oferujemy nowoczesny i doskonałej jakości tabor dostosowany do przewozu różnorodnych produktów na terenie całego kraju. Doskonale znamy rynek spedycyjny w naszym kraju, co sprawia, że wybierając nas, nie musisz martwic się opóźnieniami transportu.

Priorytetem są punktualne załadunki i dostawy oraz bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku. Naszą wielką przewagą jest bardzo dobrze działający system rotacji palet. Każdego partnera biznesowego traktujemy indywidualnie.

Transport międzynarodowy

Przez kilkanaście lat wypracowaliśmy dobre relacje z licznymi europejskimi klientami. Dostarczamy towary do całej Europy Zachodniej – najwięcej transportów wysyłanych jest do Włoch, Niemiec, Belgii, Holandii i Luxemburga. Mamy w ofercie także dalsze przejazdy.

Wyszkolona kadra spedytorów i dyspozytorów, dzięki doskonałej znajomości rynku międzynarodowego, realizuje z sukcesem kilkadziesiąt transportów dziennie. To właśnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy szybcy, skuteczni i zaufały nam już setki Klientów.

Transport materiałów sypkich

Materiały sypkie, takie jak żwir, zboże, piach czy węgiel transportujemy za pomocą wywrotek, samochodów typu  „walking floor” i silosów. Środek transportu dobieramy tak, by był najbardziej odpowiedni dla Twojego ładunku. W ofercie mamy też załadunek i przeładunek towaru, którego dokonujemy za pomocą specjalistycznego sprzętu i wykwalifikowanych pracowników.

Transport specjalistyczny

Przy wykorzystaniu specjalistycznej floty pojazdów i dużego doświadczenia wykonujemy specjalistyczne transporty ładunków ponadwymiarowych. Nie obawiamy się planowania i zarządzania skomplikowanymi projektami logistycznymi.

Zawsze wybieramy najbardziej odpowiedni środek transportu, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, także w przypadku ładunków niekonwencjonalnych. Nasza załoga ma ogromne doświadczenie, co sprawia, że potrafi poradzić sobie z każdym zleceniem, nawet tym najbardziej nietypowym.

Transport wodny i śródlądowy

Drogą wodną transportujemy ładunki, których specyfika lub gabaryty nie pozwalają na przewóz drogowy. Wykorzystujemy całą sieć rzeczną w Polsce i za granicą. Transport prowadzimy nowoczesnymi barkami szerokim spektrum ładowności dostosowanym do wymagań każdego Klienta. Posiadamy możliwość transportu wodnego śródlądowego na obszarze Polski oraz Europy Zachodniej.

Świadczone usługi odbywają się przy użyciu specjalistycznego taboru pływającego i wysoko wykwalifikowanej kadry. Specjalizujemy się w ładunkach masowych jak i konfekcjonowanych.