O nas

Kilka słów o nas i naszej pracy

Zaufali nam najwięksi! Pójdź w ich ślady! Grupa Kapitałowa Sprint z powodzeniem zdobywa rynki od 2003 roku. Specjalizujemy się w transporcie drogowym, krajowym i międzynarodowym.

Podstawą naszej działalności są drogowe transporty całopojazdowe. Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów, realizujemy doładunki, a także przesyłki drobnicowe na terenie kraju i Europy.

Do perfekcji opanowaliśmy realizację zleceń wymagających obrotu paletami. W tej materii posiadamy długoletnie doświadczenie poparte satysfakcją i referencjami wielu zadowolonych Klientów.

Bezpieczeństwo powierzonych nam ładunków jest dla nas priorytetem. Dlatego posiadamy jedne z najlepszych polis ubezpieczeniowych z odpowiednio wysokimi sumami gwarancyjnymi. Działamy w dużej mierze na podstawie długookresowych umów z przewoźnikami o ugruntowanej pozycji rynkowej, co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo i terminowość dostaw powierzanego mienia.

Posiadamy nieustannie powiększane i modernizowane zaplecze transportowe. W jego skład wchodzą pojazdy typu:

Świadczone przez nas usługi wyróżniają się najwyższymi standardami jakości, co potwierdzają otrzymane przez nas laury i certyfikaty. Nad prawidłowym przebiegiem procesu logistycznego czuwają zaangażowani i kompetentni spedytorzy dedykowani poszczególnym Klientom.

Z zaangażowaniem i otwartością na potrzeby naszych Klientów planujemy i realizujemy wszelkie przedsięwzięcia z zakresu transportu i logistyki.

Masz ładunek? Powierz go nam! Wyślij zapytanie.

Z życzeniami owocnej współpracy
Zespół Sprint Logistyka Polska