Jakość

Jakość

Firma Sprint od początku swojej działalności kładzie nacisk na jakość wykonywanych usług.

Nasi partnerzy stanowią wyselekcjonowaną grupę, która bardzo dobrze zna zasady pracy na rynku transportowym, chętnie korzysta z udzielonych wskazówek, a także w pełni rozumie potrzeby naszych Klientów.

Nasi partnerzy posiadają odpowiednie zezwolenia, licencje oraz polisy, które na bieżąco sprawdzane są przez spedytorów w firmie Sprint.

W celu uzyskania najwyższego poziomu obsługi, przy jednoczesnym zminimalizowaniu czasu jej trwania, pełną analizą dokumentacji transportowo-spedycyjnej zajmuje się oddzielny dział administracji, składający się z odpowiednio wyszkolonych i przygotowanych osób.

Gazele Biznesu

Już kolejny raz z rzędu Sprint otrzymał Gazelę Biznesu, wyróżnienie dla najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw.

Lata ciężkiej pracy całego Zespołu owocują ciągłym wzrostem wielkości biznesu. Ta niezmienność trendu leży u podstaw przyznania w tym roku naszej firmie – również wyjątkowej i jedynej w województwie – nagrody Super Gazela Biznesu.

Certyfikaty

certyfikat iso

Certyfikat ISO 9001:2015

ISO 9001 to międzynarodowy standard biznesowy. ISO 9001 zmniejsza koszty operacyjne, zwiększa produktywność w certyfikowanej instytucji. Zawiera kryteria dokumentacji, wdrożenia i określa ryzyko mające wpływ na możliwość osiągania celów jakościowych.

certyfikat odpowiedzialnego przedsiebiorcy

Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy

Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy przyznawany jest firmom, które aktywnie działają na rzecz budowania społecznej odpowiedzialności biznesu, a także stosują się do najwyższych standardów dbałości o środowisko naturalne, poprzez rozsądne zarządzanie zużytym sprzętem elektronicznym.

CertyfikatEPAL

Mamy przyjemność poinformować, że firma Sprint zdobyła certyfikat EPAL z zakresu standardu palet EPAL i EURO.

Certyfikat Fiata Diploma

Klient zawsze powinien mieć zapewnioną profesjonalną pomoc. W tym właśnie celu nasi Pracownicy operacyjni oraz menadżerowie uczestniczą w cyklicznych szkoleniach. Najlepszym potwierdzeniem zdobytej wiedzy jest prestiżowy certyfikat FIATA, który dokumentuje posiadanie doskonałych wiadomości z zakresu logistyki.

Certyfikat Rzetelnego Przewoznika

Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika

W listopadzie 2010 roku firma Sprint uzyskała Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika numer 14848. Tym samym udowodniliśmy, że jesteśmy uczciwą, kompetentną i wiarygodną firmą, a nasi Klienci wiedzą, że nie zawodzimy.

Certyfikat Zsmpdis

Certyfikat ZSMPDiS

Dzięki przynależności do Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedytorów posiadamy aktualne informacje o zmieniających się przepisach, wymogach na terenie całej Unii Europejskiej i nie tylko. To pozwala nam ze spokojem realizować zlecenia bez obawy, iż zmiany legislacyjne przyczynią się do opóźnienia lub zatrzymania transportu z Państwa ładunkiem. Ponadto korzystając z możliwości uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach branżowych, zdobywamy wiedzę z zakresu logistyki, która znajduje zastosowanie w naszych codziennych działaniach. Wszystko to pozwala nam mieć pewność, iż jesteśmy dobrze przygotowani do transportu/spedycji Państwa towarów.