Dla przewoźników

Przez pasję do wspólnego celu

Jeżeli zależy Państwu na profesjonalnych usługach spedycyjnych, płatnościach w terminie oraz przejrzystych i jasnych zasadach rozliczeń, zapraszamy do współpracy.

Kim jesteśmy?

Doświadczoną firmą transportowo-spedycyjną. Podstawę naszej oferty stanowią przewozy całopojazdowe, a także doładunki i przesyłki drobnicowe. Jesteśmy obecni na rynku od kilkunastu lat, obsługując średnie i duże firmy, a także korporacje i koncerny z różnych stron świata.

Kogo szukamy?

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy rzetelnych firm przewozowych, z którymi będziemy mogli nawiązać długofalową współpracę. Naszym Klientom zapewniamy usługi najwyższej jakości. Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo i terminowość powierzanych nam dostaw, dlatego do współpracy zapraszamy przewoźników posiadających ubezpieczenie wynoszące minimum 150 tys. PLN (OCP krajowe).

Co gwarantujemy?

Oferujemy kompleksową obsługę w prowadzeniu taboru samochodowego na terenie Polski i poza jej granicami. Stałym podwykonawcom gwarantujemy:

  • pewną stawkę transportową,
  • terminowe płatności z możliwością wcześniejszego rozliczenia finansowego,
  • optymalne wykorzystanie taboru,
  • współpracę z doświadczonymi spedytorami,
  • pracę na zasadzie kółek transportowych.

Preferujemy bezpośredni kontakt z kierowcą, dbając o właściwe ułożenie godzinowego planu pracy (odpowiednia ilość czasu na przerwę i odpoczynek). Czas trwania wyjazdu staramy się dostosować do przewoźnika i danego kierowcy. Transport nadzorujemy 24 godziny na dobę, a informację o zleceniu – do czasu jego realizacji.

Jaki termin płatności proponujemy?

Płatność za wykonaną usługę następuje w terminie 45 dni. Istnieje jednak wiele możliwości skrócenia terminu płatności:

  • o 5 dni dla każdego pojazdu – wprowadzenie drugiego zestawu do prowadzenia,
  • o kolejne 2 dni dla każdego pojazdu – wprowadzenie trzeciego i każdego kolejnego zestawu do prowadzenia,
  • o 5 dni – zamieszczenie reklamy Grupy Kapitałowej Sprint na drzwiach tylnych wszystkich naczep przewoźnika (pokrywamy koszty wykonania reklamy),
  • o 5 dni na okres dwóch miesięcy – zarekomendowanie nas innemu przewoźnikowi, który zdecyduje się na współpracę z nami.

Pobierz w formacie pdf

pobierz

Obsługa przewoźników

Monika Rogozińska
Opiekun działu floty
Tel. kom.: +48 724 500 089
m.rogozinska@sprintlogistyka.pl

Natalia Reszkowska
Specjalista ds. floty kontraktowej
Tel. kom.: +48 722 109 134
n.reszkowska@sprintlogistyka.pl